Дошкільний навчальний заклад № 56 "Сонечко"

Завідувач ДНЗ

"Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя - це справжнє щастя".

Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити грамотний колектив.
      Заклад дошкільної освіти не може бути схожим на школу чи інші навчальні заклади. Він – дошкільний заклад, він – для дітей. І той, хто там працює, має, насамперед, розуміти перспективу розвитку поки що маленької людини і нести за неї відповідальність.

Завідувач повинен не тільки сам розуміти дітей, йому слід навчити цього вихователів і пильно стежити за їх педагогічною культурою. Керівник має бути на дві голови вище у своїх знаннях, адже, якщо немає педагогічної грамотності, культури у завідувача, годі цього вимагати й від колективу.
     Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу.
    Роки, проведені поряд з дітьми…Бачити те, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості - чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку?

Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою.

Забезпечення нової якості дошкільної освіти в Україні зумовлено:

• Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року
  • Проектом Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років
  • Дорожньою картою освітньої реформи (2015 – 2025)
  • Регіональною програмою “Освіта Донеччини. 2017 – 2020 роки”
  • Базовим компонентом дошкільної освіти (2012р.)
  • Положенням про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності, за­твердженим наказом МОН від 07.11.2000 № 522.

Якісно нова система формування особистос­ті будується на індивідуальному стилі педаго­гічної діяльності та передбачає застосування гнучких форм професійного вдосконалення. А впровадження інноваційних педагогічних тех­нологій у освітній процес дасть змогу уникнути зайвих труднощів під час засвоєння дітьми знань та вмінь, визначених Державним стандартом до­шкільної освіти, цікаво і змістовно вибудовува­ти освітню взаємодію дорослих з дітьми, плекати розум, душу й тіло кожної дитини.